Programma U17 Acrog-Tormans BC 2021

Datum Type Naam Wedstrijd Plaats
19/12/2020 Training Lommel Lommel
26/12/2020 Training Dessel Dessel
02/01/2021 Training Hoeleden Hoeleden
09/01/2021 Training Hoeleden Hoeleden
16/01/2021 Training Geel Geel
16/01/2021 Kledij verdeling Geel Geel
23/01/2021 Training Dessel Dessel
30/01/2021 Training Hoeleden Hoeleden
06/02/2021 Training Dessel Dessel
13/02/2021 Training Diest Diest
20/02/2021 Training Diest Diest
27/02/2021 Training Dessel Dessel
14/03/2021 Wedstrijd Testtijdrit Montenaken
27/03/2021 Wedstrijd Omloop Noord – West Overijssel Genemuiden Nederland
28/03/2021 Wedstrijd Gent-Wevelgem BVB Boezinge
07/04/2021 Training Tijdrijden Lommel Lommel
10/04/2021 Wedstrijd Mont en Pévele Frankrijk
13/04/2021 Wedstrijd PK Tijdrijden Per Provincie
21/04/2021 Training Tijdrijden Lommel Lommel
24/04/2021 Wedstrijd Testtijdrit Poperinge
25/04/2021 Wedstrijd Vezin  TC Vezin
01/05/2021 Wedstrijd BK Tijdrijden Koksijde
01>02/05/2021 Wedstrijd Tour de la Basse Meuse Basse Meuse
01/05/2021 Wedstrijd Hoboken IC Hoboken
07>09/05/2021 Wedstrijd Course de la Paix Jevicko Jevicko Tsjechie
08/05/2021 Wedstrijd Flevo Tour Kampen Nederland
13/05/2021 Wedstrijd Vlaams Kampioenschap
14>16/05/2021 Wedstrijd TMP Jugendtour Gotha Gotha Duitsland
16/05/2021 Wedstrijd Vorselaar TC Vorselaar
24/05/2021 Wedstrijd Borsbeek BVB Borsbeek
29>30/05/2021 Wedstrijd Tweedaagse Rotselaar Rotselaar
05/06/2021 Wedstrijd Omloop van de Maasvallei Stein Nederland
06/06/2021 Wedstrijd Bonheiden IC Bonheiden
13/06/2021 Wedstrijd Wielerdag Roden Drente Nederland
23/06/2021 Training Klimmen Stavelot Stavelot
30/06/2021 Klimkoers Herbeumont
01/07/2021 Wedstrijd KlimKoers Herbeumont
03>04/07/2021 Wedstrijd Critérium Europeen des Jeunes Luxemburg
30/06/2021 Training Tijdrijden Lommel Lommel
04/07/2021 Wedstrijd Bk Ploegentijrijden Borlo
06/07/2021 Wedstrijd KlimKoers Herbeumont
09>11/07/2021 Wedstrijd Rijswijkse jeugdmeerdaagse Rijswijk Nederland
11/07/2021 Wedstrijd Frasnes-lez-Anvaing BVB Frasnes-lez-Anvaing
24-25/07/2021 Wedstrijd Apres Tour Gera Gera Duitsland
25/07/2021 Wedstrijd BK weg
29>30/07/2021 Wedstrijd Tour De L’Ain Frankrijk
31/07>01/08/2021 Wedstrijd Triptyque Ardennais Cadets Ardenne
05>08/08/2021 Wedstrijd Randers Bike Week Denemarken
?? Wedstrijd Vuelta Aragon Spanje
11/08/2021 Training Klimmen Stavelot Stavelot
12/08/2021 Wedstrijd KlimKoers Vresse
14-16/08/2021 Wedstrijd Euroeyes Youngclassics Hamburg Hamburg Duitsland
19>22/08/2021 Wedstrijd W-Vl Cycling toer IC Wielsbeke
26/08/2021 Klimkoers Couvin
?? Wedstrijd int, Radjugentour Oststeiermark U17 Oostenrijk
29/08/2021 Wedstrijd Nederhasselt BVB Nederhasselt
05/09/2021 Wedstrijd Testtijdrit Memorial Igor Decraene Waregem
26/09/2021 Wedstrijd GP ANGE-RAYMOND GILLES Jemeppe
03/10/2021 Wedstrijd Tielt BVB Tielt
10/10/2021 Wedstrijd Affligem TC Affligem

Deel dit artikel

Meer nieuws

Don’t Stop Here

More To Explore

Road kalender dames 2022

Vaste rensters in de basis zijn ALTIJD
Cleo Kiekens
Zoe Backstedt
Alma Johansson
Sara Schildermans
Xaydeé Van Sinaey
Tenzij deze bovenstaande niet kunnen worden andere junioren aangesproken.

Programma U19 Acrog-Tormans BC 2021

Datum Type Naam Wedstrijd Plaats 9/12/2020 Training Lommel Lommel 26/12/2020 Training Dessel Dessel 2/01/2021 Training Halen Halen 9/01/2021 Training Halen Halen 16/01/2021 Training Geel Geel 16/01/2021 Kledij verdeling Geel Geel 23/01/2021 Training Dessel Dessel 30/01/2021 Training Halen Halen 06/02/2021 Training Dessel Dessel 13/02/2021 Training Diest Diest 20/02/2021 Training Diest Diest 28/02/2021 Training Kuurne-Brussel-Kuurne Kuurne 07/03/2021 Wedstrijd

Junioren pakken zilver op het BK Ploegen tijdrijden

Op zondag 3juli stond in Montenaken het Belgisch Kampioenschap Ploegen tijdrijden op het programma, onze junioren verloren na 4km een belangrijke pion door een lekke band waardoor het moeilijk werd om op te boksen tegen het sterke blok van de winnaars. Proficiat Yarno Van Herck, Milan De Ceuster, Liam Van Bylen, Xander Verhagen, Gibbe Staes en